Cherry Picking DECO

Cherry Picking DECO

Sociālie tīkli

  • Facebook
  • Instagram
IzvēlneRādīt produktusPirkumu Grozs - €0.00

Sajūtu mednieces

Hey!
Mēs, sajūtu mednieces, līdz šim priecējām Jūs ar Cherry Picking gaismas virteņu vēršanu, komplektēšanu, iznomāšanu svētkiem… Līdz ar šo gaismas bumbiņu stāstu, saņēmām piedāvājumus ienest mūsu sajūtas un redzējumu arī svinību vietās (paldies par uzticēšanos! ). Pasākums aiz pasākuma, dekorēšana, noformēšana, akcentu veidošana… un mūsu krājumos izveidojies vērā ņemams dekoru un noformēšanas inventāra skaits kā arī pieredze noformējot dažāda tipa svinību vietas un publiskās telpas, kā kafejnīcas, restorānus, veikalus u.c.

Tāpēc beidzot esam nonākušas pie šī virziena aktualizēšanas līdz ar to izveidojot Cherry Picking DECO lapu. Priecāsimies, ja kāds no dekoriem noderēs arī jūsu svētkos, ja pašiem grūti saprast no kura gala visu sākt un kā, varam  izstrādāt vizuālo konceptu un noformēt izraudzīto vietu. Sazinamies!

Kā var tā būt, ka ierodoties pasākumā ir ‘Wow !’ efekts? Kas ir tas, kas svētkos rada īpašo sajūtu? Iespējams uzreiz par to neaizdomājamies, tomēr viens no būtiskiem faktoriem ir noformējuma elementu orķestris, kurā katrs objekts spēlē savu lomu iedarbojoties uz katras personas sajūtu gammu- ar krāsu, skaņu, gaismu, smaržu… un ne tikai.

Cherry Picking Deco nodarbojas ar vizuālā koncepta izstrādi, kas nozīmē ideju kombinēšanu ar saturu, vizuālās vīzijas izveidi un pielāgošanu pasākuma formātam. Tiek noskaidrots svinamais fakts, svinību vieta, vairākas sīkas nianses un izstrādāti piedāvājumi. Klients izvēlas sev interesējošo.

Tāpat Cherry Picking Deco sniedz dekorēšanas pakalpojumus. Parasti tas ir vizuālā koncepta izstrādes turpinājums, bet tikpat dekorēšana var būt saistīta ar Cherry Picking Deco nomas inventāra un dekorāciju izkārtošanu svinību telpā un āra teritorijā. Piedāvājam arī ziedu kompozīciju izveidi.

Dokorācijas savām svinībām ir iespējams iznomāt mūsu nomas katalogā.

Ar dekorēšanas pakalpojumiem var iepazīties sadaļā mūsu darbi,

savukārt ar nomas katalogu, sadaļā dekoru noma.


Lai gaiši un skaisti!

Cherry Picking DECO