Cherry Picking DECO

Cherry Picking DECO

Sociālie tīkli

  • Facebook
  • Instagram
IzvēlneRādīt produktusNomas preču Grozs - €0.00

Sajūtu mednieces

Hei!

Mēs, sajūtu mednieces, līdz šim priecējām Jūs ar Cherry Picking gaismas virteņu vēršanu, komplektēšanu, iznomāšanu svētkiem (ar laiku bumbiņu klāstam pievienojušās arī mājas lietas, tostarp trauki, svečturi, augu statīvi un vēl, un vēl…). Līdz ar šo gaismas bumbiņu stāstu, saņēmām piedāvājumus ienest mūsu sajūtas un redzējumu arī svinību vietās. Paldies par uzticēšanos!
Pasākums aiz pasākuma, dekorēšana, noformēšana, akcentu veidošana… un mūsu krājumos izveidojies vērā ņemams dekoru un noformēšanas inventāra skaits, kā arī pieredze, noformējot dažāda tipa svinību vietas un publiskās telpas, kā kafejnīcas, restorānus, veikalus, skatlogus, korporatīvus pasākumus, pasākumus brīvā dabā u.c.

Tāpēc beidzot esam nonākušas pie šī virziena aktualizēšanas, izveidojot Cherry Picking DECO lapu. Priecāsimies, ja kāds no dekoriem noderēs arī jūsu svētkos, ja pašiem grūti saprast, no kura gala visu sākt un kā, varam izstrādāt vizuālo konceptu un noformēt izraudzīto vietu. Sazinamies!

Kā var tā būt, ka ierodoties pasākumā ir ‘Wow!’ efekts? Kas ir tas, kas svētkos rada īpašo sajūtu? Iespējams, uzreiz par to neaizdomājamies, tomēr viens no būtiskiem faktoriem ir noformējuma elementu orķestris, kurā katrs objekts spēlē savu lomu, iedarbojoties uz katras personas sajūtu gammu- ar krāsu, skaņu, gaismu, smaržu… un ne tikai.

Cherry Picking Deco nodarbojas ar vizuālā koncepta izstrādi, kas nozīmē ideju kombinēšanu ar saturu, vizuālās vīzijas izveidi un pielāgošanu pasākuma formātam. Tiek noskaidrots svinamais fakts, svinību vieta, vairākas sīkas nianses un izstrādāti piedāvājumi. Klients izvēlas sev interesējošo.

Tāpat Cherry Picking Deco sniedz dekorēšanas un dekoru nomas pakalpojumus. Parasti tas ir vizuālā koncepta izstrādes turpinājums, bet dekorēšana var būt saistīta ar Cherry Picking Deco nomas inventāra un dekorāciju izkārtošanu svinību telpā un āra teritorijā. Piedāvājam arī ziedu kompozīciju izveidi.

Dokorācijas savām svinībām ir iespējams iznomāt mūsu nomas katalogā.

Ar dekorēšanas pakalpojumiem var iepazīties sadaļā mūsu darbisavukārt ar nomas katalogu, sadaļā dekoru noma.


Lai gaiši un skaisti!

Cherry Picking DECO